O naszej firmie .

Nasza firma specjalizuje się w obróbce szkła płaskiego.
Dzięki posiadaniu najnowocześniejszego Centrum Szlifierskiego BEVELLONI - firma JAK SZKŁO dysponuje nieograniczonym możliwościami obróbki szkła, znajdującego zastosowanie w przemyśle meblarskim i architekturze.

Szklane stoły wykonujemy na podstawach drewnianych i metalowych, które świetnie harmonizują ze szkłem. Blaty szklane oferujemy w różnych kształtach, gładkie lub ozdobione motywami grawerowanymi lub piaskiem.

Szklane stoły które wykonujemy na podstawach metalowych ze stali kwasoodpornej, aluminium lub mosiądzu idealnie komponuja się z nowoczesnymi wnętrzami.

Szeroką ofertę drzwi do mieszkań i pomieszczeń biurowych tworzą szkła: przeźroczyste i matowe, których estetyka została wzbogacona przez wykonanie grawerowanego matowego lub błyszczącego wzoru. Zaletą naszej kolekcji jest standaryzacja wymiarów (PN) pozwalająca na zamontowanie drzwi szklanych we wszystkich futrynach wykonanych w tym standardzie.

W naszej ofercie posiadamy lustra grawerowane i piaskowane. Grawerowanie luster daje wspaniałe efekty, a łączenie graweru matowego i polerowanego oraz elementów piaskowanych motywów na lustrach nadaje efekt trójwymiarowości wzorów.